Lgota nie dotrwała do końca.

W ostatnim meczu na własnym boisku Zgoda Byczyna wygrała z Koroną Lgota 4-0.
Cztery bramki padły w ciągu 16 minut a w 20 minucie sędzia zakończył spotkanie...
Goście przyjechali do Jaworzna w ośmioosobowym składzie.Pomimo to wyszli na boisko i starali się przez kilkanaście minut dzielnie bronić. Przy wyniku 3-0 jeden z zawodników przyjezdnych zgłosił kontuzję. Po stracie czwartej bramki kolejny zawodnik z Lgoty nie był w stanie kontynuować gry a sędzia zakończył spotkanie.

Zgoda wystąpiła w składzie:Jakub Jończyk-Siemek Grzegorz, Zarzeka Adrian, Marek Zieliński, Grzegorz Bartyzel, Grzegorz Rosa , Dobrzański Rafał, Deszcz Kewin, Kaźmierczyk Bartosz,Przebindowski Łukasz, Wartała Piotr .

Grał także:, Rzeszutko Marcin, W kadrze byli również: Ryszard Czerwiec, Błażkowski Arkadiusz.

Bramki dla Zgody strzelali: Bartyzel, Deszcz, Wartała, Przebindowski.

W sobotę 13 Czerwca Zgoda Byczyna zagra mecz wyjazdowy, rywalem będzie Wolanka Wola Filipowska.