Sparing na koniec sezonu

We wtorek o godzinie 18:00 na boisku w Byczynie Zgoda zagrała sparing w ramach roztrenowania. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół składający się z zawodników na co dzień występujących zarówno w A klasie Chrzanowskiej jaki i klasie B Chrzanów. Wynik spotkania to 9-3 dla Zgody.

W zespole Zgody wystąpiło kilku testowanych zawodników.

skład Zgody :Testowany 1, Testowany 2, Bartyzel Grzegorz, Dobrzański Rafał, Sandecki Jarosław, Testowany 3, Zieliński Marek, Sobczak Mateusz, Kaźmierczyk Bartosz, Wartała Piotr, Rzeszutko Marcin, grali również: Zarzeka Adrian, Testowany 4, Testowany 5.

Skład gości : Bednarczyk Adrian, Grzesiakowski Dominik, Rząsa Adrian, Miękina Bartosz, Kozak Tomasz, Kempka Dawid, Odrzywołek Michał, Ziarnik Waldemar, Zieliński Jakub, Filipek Ireneusz, Rogalski Mariusz.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando Zgody, na listę strzelców w drużynie Zgody wpisali się : Kaźmierczyk Bartosz x3 , Rzeszutko Marcin x3, Wartała Piotr x 2, Testowany 3 x 1,

Nasza drużyna zakończyła tym samym sezon który pomimo tego że nie awansowaliśmy ( 2- miejsce 66 pkt ) na pewno można uznać za udany.

Treningi rozpoczynamy 10 – lipca, wszystkich zawodników którzy chcieliby wzmocnić naszą drużynę zapraszamy na pierwszy trening.