REMIS W KATOWICACH

Nasza drużyna zremisowała 1-1 w kolejnym sparingu,tym razem zagraliśmyz drużyną FC Katowice.Spotkanie odbyło się na sztucznej nawierzchni wKatowicach -Szopienicach.Graliśmy 3x30 minut.

W każdej z 3 części meczu sprawdzanebyłyróżne warianty ustawienia. Bramka dla gospodarzy padła już w 4 minucie po nieporozumieniu w defensywie Zgody.Piłkę w środkowej strefie boiska przejął zawodnik gospodarzy i bez namysłu oddał strzał z okolicy 20 metra na bramkę Grygla, ta skozłowała przed bramkarzem i wpadła do bramki.

W kolejnych częściach spotkania zarówno jeden jak i drugi zespół miał okazje do zmiany wyniku.

Bramkęna 1-1 zdobyliśmy w końcówce spotkania kiedy zawodnik testowany przeprowadził rajd lewą stroną i oddał mocny strzał na bramkę,piłka po rykoszecie wpadła do bramki miejscowych.

Spotkanie zakończyło się remisem.

Odkilku tygodni mamy napięty grafik, jutro czeka nas coroczny memoriał o puchar MirosławaStadlera a w niedzielę mecz sparingowy z drużyną która na co dzień występuje w lidze okręgowej-MZKSAlwernia.